Tedarik Sİstemi Nedir?

Tedarik Sistemi, İnternet üzerinden ürünlerimizin satışını yapmak isteyen müşterilerimiz için hazırladığımız ürün temin platformudur. Tedarik sistemine kayıt olduğunuzda stoklarımızdaki ürün adetlerine ve orjinal ürün görsellerine ulaşabilir, müşterilerilerinizden almış olduğunuz siparişleri sistem üzerinde oluşturabilirsiniz. Siparişinizde müşterinizin kargo bilgilerini ve ürünleri girmeniz istenir. Böylece siparişinizin bizim tarafımızdan, sizin adınıza doğrudan müşterilerinize teslim edilmesine imkan sağlayan yeni nesil E-Ticaret’te yer almış olursunuz.

Tedarik Sistemi avantajları

Stok Yapmanıza Gerek Kalmaz

Tedarik sisteminde ürünlerimizi stok yapmadan satış imkanınız olur.

Sizin Adınıza Gönderim Yapılır

Sipariş aldığınızda, müşterilerinizin ürünlerini doğrudan biz göndeririz.

Minimum Satış Adeti Yoktur

Siparişinizin sayısı kaç olursa olsun özel tedarikçi fiyatlarıyla ödeme yaparsınız.

Çok Uygun Tedarikçi Fiyatları

Tedarik sisteminde fiyatlarımız rekabetçi fiyatlarda perakende satış imkanı sunar.

Stoktan Hazır ve Hızlı Gönderim

Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde sizin adınıza kargoya teslim edilir.

XML ve API Entegrasyonu

E-ticaret siteniz için XML ve API entegrasyonuyla hemen satışa başlayın.

0 (534) 243 48 90

Satıcı Başvurusu YAP

Tedarik Sistemi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tedarik Sistemi'ni nasıl kullanabilirim?

Öncelikle sisteme kayıt olmanız gerekir. Kayıt olup başvuru formunu gönderdikten sonra başvurunuz değerlendirilecek ve hesabınız etkinleştirilecektir. Hesabınız onaylandıktan sonra almış olduğunuz siparişleri bize iletmeye başlayabilirsiniz.

Tedarik Sistemi'ni kullanarak müşterilerim için nasıl sipariş oluşturabilirim?

Ürünlerimizden sipariş aldığınızda sisteme giriş yaparak sipariş sepetinizi oluşturun. Gönderim yapılmasını istediğiniz müşterinizin kargo ve alıcı bilgilerini doldurun. Daha sonra size özel tedarikçi fiyatlarımızla ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayın.

Siparişlerimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka kartı veya banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Ayrıca hesabınıza bakiye yükleyerek (opsiyonel) hesap bakiyenizden ödeme yapabilirsiniz.

Ürünlerin kargolanması nasıl olacak?

Sizden siparişinizi aldığımızda ürünleriniz hazırlanarak paketlemesi yapılır. Sizin bilgileriniz gönderici olarak belirtilir, müşterinizin bilgileri ise alıcı bölümüne yazılır. Siparişleriniz en geç ertesi iş günü saat 17:00’a kadar alıcı ödemeli olarak kargoya teslim edilir.

Özel taleplerimize cevap verebiliyor musunuz?

Tedarik sistemimizde yalnızca sistemde görüntülenen ürünlerden satış imkanı sağlamaktayız. Ürün sayfasında bulunan ürünlerimiz o anki stok durumlarına göre anlık olarak güncellenmektedir. Bu yüzden site üzerinden oluşturamadığınız siparişi telefonla veya diğer şekilde bize iletseniz dahi maalesef gönderim sağlayamamaktayız.Bunun dışında özel ambalajlama, teslim süresi değişikliği gibi bilgileri sipariş sayfasında bulunan sipariş notları bölümünden bize iletebilirseniz memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.