REALHOMES EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ ÜRETİM BİLİŞİM HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1992 yılından itibaren Ev Tekstili ürünleri imalatı yapmaktadır. Masa Örtüsü ile başlayan serüvenimiz ilerleyen zamanlarda buna ek olarak Kırlent, Runner, Sandalye Minderi, Salon Takımları, Patchwork Halı ile devam etmiştir. Kurumsal kimliğimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğünü esas almaktayız. Bugün Türkiye çapında yüzlerce bayimize ve binlerce müşterimize ürün temin etmekten gurur duyuyoruz.


bg_image

Toptan Masa Örtüleri
En uygun fiyat ve en kaliteli ürün seçenekleri

1992 yılından beri Masa Örtüsü imalatı yapan firmamız ihtiyacınız olan tüm model ve kumaşta masa örtülerini sizlere tedarik edebilmektedir.
bg_image

Kırlent / Yastık Grubu
Dijital Baskı Ürünleri

Kırlent ve Yastık grubumuz özel dokuma mikro fiber petek kumaştan üretilmekte ve son teknoloji dijital baskı yöntemleri kullanılarak baskı yapılmaktadır.
bg_image

Sandalye Minderi
Ev - Bahçe - Düğün Salonu

Sandalye minderlerimiz ev ve düğün salonu tekstilinde kullanılmak üzere; uzun süre dayanıklı, boncuk silikon dolgulu ve leke tutmaz polyester petek kumaş kullanılarak üretilir.
bg_image

Özel Sipariş Ürünleri
Firmanıza Özel Etiketleme

Ev, salon, düğün salonu ve restorant tekstilinde ihtiyacınız olan tüm metaryalleri en uygun fiyat ve en iyi kalite güvencesiyle imal ediyoruz. Detaylı bilgi için 0534 243 48 90