REALHOMES EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ ÜRETİM BİLİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak 1992 yılından itibaren Ev Tekstili ürünleri imalatı yapmaktayız. Masa Örtüsü ile başlayan serüvenimiz ilerleyen zamanlarda buna ek olarak Kırlent, Runner, Sandalye Minderi, Salon Takımları, Patchwork Halı ve Özel Sipariş ürünler ile devam etmiştir. Kurumsal kimliğimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğünü esas almaktayız. Bugün Türkiye çapında yüzlerce bayimize ve binlerce müşterimize ürün temin etmekten gurur duyuyoruz…

Siparişiniz onaylandıktan sonra tarafınıza ileteceğiniz Banka hesap numaralarına EFT / Havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden sipariş verdiğinizde kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Siparişinizin hacmine, özel isteklerinize ve iş yüküne bağlı olarak teslimat süresi değişmektedir. Mevcut siparişiniz için en güncel bilgiyi almak için iletişim numaramızı (0534 243 4890) arayabilirsiniz.

Evet. Sipariş miktarına bağlı olmakla birlikte tüm üretim süreçlerinde siparişinize özel düzenleme yapabilmekteyiz. Buna özel etiket basımı, özel ambalajlama, farklı kumaş / desen seçimleri ve özel ebatlama da dahildir.

Kesinlikle daha fazla. Web sitemiz bilgi verme amaçlı kurulmuş olup ürün çeşitliliğimizle ilgili tüm bilgileri 0534 243 48 90 iletişim numaramızdan öğrenebilirsiniz.

İmalatçı firma olarak satışlarımız yalnızca toptandır. Ürün kalemi farketmeksizin siparişlerinizde 100 adetten fazla siparişleriniz işleme alınabilir.

Telefonumuz: 0534 243 48 90 (Yetkili: Mümin YAZAR)
Adresimiz: Davutdede Mahallesi 1.Kiremit Sokak No:3/A Yıldırım / BURSA